Diplomuota psichologė konsultantė, sertifikuota REIKI meistrė, parapsichologė 

 

Darbui su žmonėmis taikau praktines terapijas, psichologinius metodus orientuotus į vertybes, tai yra naujausia psichologinė tendencija, apibendrinanti psichologinio mokslo pasiekimus. Tai unikalus senovės rytų filosofijos mišinys ir geriausios šiuolaikinės Vakarų psichologijos technikos.

 

UNIKALIOS METODO SAVYBĖS

 

 

Mano darbas – tai mano gyvenimo būdas, mano įkvėpimas. Noriu dalintis savo žiniomis, gebėjimais, bei didžiule gyvenimo patirtimi. Turiu ir galiu motyvacijos padėti kitiems. 

Kad ir kokiame savo gyvenimo etape šiuo metu esate –  augimo kelyje ar sunkumų kryžkelėje, nepriklausomai nuo to, ką patiriate, niekada ne per vėlu kreiptis pagalbos.

 

KIEKVIENAS ŠVENTASIS TURI PRAEITĮ IR KIEKVIENAS NUSIDĖJELIS TURI ATEITĮ.

 

Aš tai padariau, kreipiausi pagalbos ir gavau, norėjau keisti savo gyvenimą, supratau, kad man trūksta žinių, nes gyvenimas duoda tas pačias pamokas. Kad atsakyti į šį klausimą, nusprendžiau mokytis psichologijos. Studijavau siekdama praktinės naudos sau.

Džiaugiuosi, nes galiu dabar padėti Jums.

 

BŪTI SĄMONINGU - TAI BŪTI ČIA IR DABAR

 

Kreipkitės, visada būsit saugiai išklausyti, suprasti ir palaikomi, pažvelgsite į save tarsi iš šalies. Pačiam nelabai pavyksta rasti rūpimus atsakymus ir geriau suprasti save. Esu pasiruošusi, Jums padėti suvokti apie sąmoningą gyvenimą ir su lengvumu bei smalsumu priimti gyvenimo patirtis, kokios jos bebūtų.spausdinti